شنبه 29 تیر 1398
تاریخ 1397/08/19 زمان 17:12:53 بازدید 727

کسب رتبه اول اعطای تسهیلات به بنگاه‌ها توسط بانک صادرات

​بانک صادرات ایران با تامین مالی دو هزار و ۵۶٧ بنگاه کوچک و متوسط، بیشترین تعداد تسهیلات به این بنگاه‌ها را در ۵ ماه اول سال ٩٧ در میان بانک‌های خصوصی کشور به خود اختصاص داد.

به گزارش تریبون، این بانک در راستای عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی، پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط که موجب افزایش تولید و اشتغال می‌شوند را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.
بر اساس گزارش‌ ماهانه پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک صادرات ایران با رویکرد حمایت از بخش‌های مولد اقتصادی از ابتدا تا مرداد ماه سال جاری در زمینه حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶٠ درصد، با تامین مالی دو هزار و ۵۶٧ بنگاه از نظر تعداد تسهیلات در بین بانک‌های خصوصی کشور، رتبه اول را دارا است.
بانک صادرات ایران امسال بالغ بر ٢٠ هزار و ۴٨٠ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بنگاه‌های کوچک و متوسط قرار داده است.
بانک صادرات هم‌راستا با اهداف بلند اقتصاد کشور و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود از ابتدای سال ٩۶ تا پایان مردادماه ٩٧ بالغ بر ٩٧٠ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی در بخش‌های مختلف پرداخت کرده است که مهمترین سرفصل‌های آن پرداخت وام ازدواج و تهیه جهیزیه، وام اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، حوادث قهری و سایر وام‌های ضروری بوده است.

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .