سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/09/12 زمان 09:38:40 بازدید 102

پیش‌بینی قیمت ۵۷۰۰ تومانی دلار در بودجه سال آینده

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: احتمالا قیمت دلار در بودجه سال آینده حدود ۵۷۰۰ تومان در نظر گرفته شود.

به گزارش تریبون، به نقل از ایبِنا، بهروز نعمتی درباره تصویب کلیات لایحه بودجه سال آینده اظهار داشت: دولت بر اساس ماده ۱۸۲ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تا پانزدهم آذر مهلت ارائه بودجه به مجلس را دارد و منتظر آن هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به سفر رییس جموری به سمنان در روز چهارشنبه، احتمال دارد وی نتواند لایحه را در موعد مقرر به مجلس تقدیم کند اما هیات رییسه مجلس تصمیم گرفت اگر نظر دولت برای این باشد که پنج شنبه پانزدهم آذر ، لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند آمادگی داریم جلسه علنی مجلس را در این روز تشکیل دهیم.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، کمیسیون های تخصصی از زمان تقدیم لایحه بودجه، آن را بررسی می کنند و نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند پیشنهادات خود را به این کمیسیون ها ارائه کنند و کمیسیون ها جمع بندی مطالب خود را به کمیسیون تلفیق ارجاع می کنند و در آنجا به کلیات بودجه در مدت یک ماه رسیدگی می شود.

نعمتی افزود: بر اساس شنیده ها، دولت در لایحه بودجه سال آینده قیمت ۵۴ دلار را برای هر بشکه نفت در نظر گرفته و پیش بینی می شود روزانه یک میلیون و پانصد هزار بشکه نفت بفروشیم.

وی گفت:​ واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی هم در دستور کار دولت قرار دارد که برای کنترل نقدینگی و ایجاد اشتغال، خوب است. سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت خبرهای خوبی هم برای ایجاد اشتغال مولد دارد.

 

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .