سه شنبه 25 تیر 1398
تاریخ 1397/11/23 زمان 16:29:15 بازدید 74

بهره‌برداری از نسخه شتاب ۷ در بانک سرمایه

نسخه شتاب ۷ در بانک سرمایه با موفقیت راه‌اندازی شد.

به گزارش تریبون،  به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانک سرمایه، با پایان یافتن مراحل پیاده‌سازی و تست سامانه شتاب ۷ در این بانک، این سامانه به بهره‌برداری رسید. با راه‌اندازی این سامانه که مورد تأیید ارکان نظارتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته، بانک سرمایه به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور، موفق به پیاده‌سازی و راه‌اندازی سامانه شتاب ۷ شده است.
این اقدام در راستای ارتقای زیرساخت‌های نرم‌افزاری سامانه کارت‌های بانک سرمایه و به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و سریع‌تر به مشتریان، صورت گرفته است. نسخه شتاب ۷ دارای مزایا و امکانات جدیدتری نظیر انتقال از کارت به حساب از طریق شماره شبا، درخواست چکیده صورت حساب، پشتیبانی از تراکنش‌های مبتنی بر نشانه‌گذاری(Tokenization) و اضافه‌شدن تراکنش‌های مربوط به کیف پول الکترونیک (کیپا) نسبت به نسخه قبلی آن است که در انجام بهینه فعالیت‌های بانکی هموطنان نقش مؤثری ایفا می‌نماید.
هم‌اکنون زیرساخت مربوط به سرویس‌های مذکور در بانک سرمایه ایجاد شده و فرآیند عملیاتی کردن این سرویس‌ها در دست اقدام است. ارتقای سوئیچ کارت بانک سرمایه به شتاب نسخه ۷ اقدام دیگری در راستای مشتری‌مداری و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان ارجمند می‌باشد.

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .