پنجشنبه 14 آذر 1398
تاریخ 1398/01/08 زمان 13:07:50 بازدید 182

بیمه ایران خسارت منازل تخریبی در سیل آق قلا را جبران می کند

شهردار آق قلا گفت که از هفت هزار خانه مسکونی در این شهر دو هزار و 500 واحد زیر پوشش بیمه حوادث پیش بینی نشده قرار دارند و مطابق قرارداد خسارت وارده به منازل آسیب دیده توسط بیمه ایران پرداخت می شود.

به گزارش تریبون، امان دردی کلته در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: بقیه واحد هایی که زیر پوشش بیمه حوادث ایران قرار نگرفته اند از طریق بنیاد مسکن یا بسته پیشنهادی به ستاد بحران استان گلستان، حمایت خواهند شد.
وی در خصوص واحدهای تجاری نیز گفت: شهرداری آق قلا یک هزار واحد تجاری این شهر را زیر پوشش بیمه برده تا در صورت خسارت آبگرفتگی، جبران مالی آن صورت گیرد.
کلته افزود: اکنون گروه های ارزیاب شرکت بیمه ایران در شهر آق قلا مستقر شده اند و بلافاصله بعد از فروکش کردن آب از خانه ها و مغازه ها بازدید کارشناسی خود را برای پرداخت خسارت آغاز خواهند کرد.
شهرداری آق قلا پیش از این در سقف توان اعتباری و طی قرارداد با بیمه ایران تعداد زیادی از خانه های این شهر را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داده است.
خبرنگار ایرنا در این رابطه نظر مدیر شرکت بیمه ایران در استان گلستان را نیز جویا شد که وی در پاسخ گفت: آمار برداری و پرداخت خسارت به منازل و واحدهای تجاری در آق قلا بعد از فروکش کردن آب از سطح شهر امکان پذیر است.
یوسف یعقوبی به خبرنگار ایرنا افزود: اکنون گروههای کارشناسی بیمه ایران در محل حادثه در شهر آق قلا مستقر شده اند تا خدمات و مشاوره لازم را به مردم ارایه دهند.
شهر 35 هزار نفری آق قلا در فاصله 15 کیلومتری شمال گرگان مرکز استان گلستان در مسیر اصلی رودخانه گرگان رود قرار دارد و بخشی وسیعی از این شهر بر اثر طغیان رودخانه ها و سر ریز سدهای بوستان، گلستان و وشمگیر دچار آبگرفتگی شدید شده بطوریکه ارتفاع آن در برخی نقاط آن 2 تا 3 متر است

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .