شنبه 29 تیر 1398
تاریخ 1398/01/27 زمان 10:28:58 بازدید 52

پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا آغاز شد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی از امروز (سه شنبه) پیش فروش و فروش فوری برخی محصولات خود را کلید می زند.

به گزارش تریبون، امکان ثبت نام برای فروش فوری محصولات این شرکت از ساعت 10 امروز به صورت اینترنتی فراهم است و مطابق گفته مسئولان این شرکت، تحویل این خودروها یک ماهه خواهد بود.

برپایه این گزارش، متقاضیان برای شرکت در طرح خرید فوری نباید در 18 ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش این محدودیت وجود ندارد.

همچنین پیش فروش انواع محصولات سایپا نیز از امروز آغاز می شود که تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر پایه قراردادها خواهد بود.

محدودیت کد ملی (هر کد ملی یک دستگاه) برای ثبت نام وجود دارد. همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکانپذیر نیست و امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .

پیشتر «عبدالله بابایی» نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با بیان اینکه تولید روزانه سایپا به بیش از 2 هزار دستگاه رسیده، گفت: سایپا برای تولید روزانه 2 هزار و 600 دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی کرده است.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.comمراجعه کنند.

 

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .