دوشنبه 18 آذر 1398
تاریخ 1398/05/22 زمان 08:31:26 بازدید 146

دلال‌ها؛ عامل اصلی افزایش قیمت‌ها

مدیر جهادکشاورزی خرم‌آباد وجود دلالان را یکی از مهمترین عوامل اصلی افزایش قیمت مرغ در این شهرستان عنوان کرد و گفت: متأسفانه دلالان با صادرات مرغ به استان‌های هم‌جوار موجب بالارفتن نرخ این محصول شده‌اند.

به گزارش تریبون، به قل از فارس، مراد بیرانوند با اشاره به وضعیت قیمت مرغ در این شهرستان اظهار کرد: طی روز‌های گذشته اگرچه شاهد نوسان قیمت مرغ بودیم، اما هم‌اکنون نرخ فروش این محصول در خرم‌آباد به تعادل رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: طی روز‌های گذشته توزیع مرغ در شهرستان آغاز شده و کمبودی از نظر تأمین وجود ندارد، ضمن اینکه قیمت این محصول در حال حاضر با قیمت تعیین‌شده بازار یکسان است.

مدیر جهادکشاورزی خرم‌آباد وجود دلالان را یکی از مهمترین عوامل افزایش قیمت مرغ در این شهرستان عنوان و تصریح کرد: متأسفانه دلالان با صادرات مرغ به استان‌های هم‌جوار موجب بالارفتن نرخ این محصول شده‌اند.

بیرانوند از همکاری با تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای برخورد با متخلفان صادرات مرغ لرستان به دیگر استان‌ها بدون داشتن مجوز خبر داد.

وی با بیان اینکه ۷۷۰ هزار مرغ به بازار عرضه توزیع شده است، گفت: همچنین گرمای هوا سبب شده بود که با وجود تقاضای بالا، عرضه کاهش یابد که با توجه به توزیع اخیر مرغ و اقدامات برای افزایش جوجه‌ریزی این موضوع کنترل شده است.

مدیر جهادکشاورزی خرم‌آباد بیان داشت: هر محموله بارگیری شده به نام مرغ‌داری‌ها به جهاد شهرستان اطلاع داده شده و تا زمان دریافت رصد می‌شود، چنانچه در این مسیر تخلفی صورت گرفته و محموله به جای مرغداری وارد بازار قاچاق شود، سریعا با آن برخورد خواهد شد.

 

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .