یکشنبه 24 شهریور 1398
تاریخ 1398/06/14 زمان 11:01:54 بازدید 63

توسعه اشتغال وبهبود زیرساخت های اقتصادی جامعه به کاهش جرایم کمک خواهد کرد

سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در "جشنواره چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر و برگزیده استان تهران " که به منظور تقدیر از تلاشهای تعاونی های نمونه و کارآفرین برتر به همت اداره کل کار و تعاون و رفاه استان تهران برگزار شده بود ، حضور یافت.

به گزارش تریبون،  به نقل از  پارسینه،سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در "جشنواره چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر و برگزیده استان تهران " که به منظور تقدیر از تلاشهای تعاونی های نمونه و کارآفرین برتر به همت اداره کل کار و تعاون و رفاه استان تهران برگزار شده بود ، حضور یافت.

وی در حاشیه این مراسم گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال 98 ، سال رونق تولید نامگذاری گردیده ، هرچه قدر میزان تولید افزوده شود، به همان نسبت اشتغالزایی نیز بیشتر می گردد و از طرفی بخش عمده جرایم خرد ، ناشی از مشکلات اقتصادی و مالی می باشد و یکی از مهمترین آسیب هایی که باعث می شود مجرمان به سمت جرم کشیده شوند ، نبود اشتغال مناسب و بیکاری است ؛ فضای بیکاری باعث می شود تا افراد به سمت برخی از آسیب های اجتماعی و متعاقب آن به سمت جرم کشیده شوند.


ایشان در ادامه افزود : توسعه اشتغال وبهبود زیرساخت های اقتصادی جامعه به کاهش جرایم کمک خواهد کرد ؛ تحقیقات نشان داده کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم با تولید ملی و اشتغال و توسعه اقتصادی رابطه متناسب و مستقیم دارند. بنابراین پلیس از تولید ملی، کالاهای ایرانی و تعاونیهای کارآفرین با هدف رونق تولید، حمایت می نماید.
 از دیگر اقدامات پلیس پایتخت برخورد جدی با قاچاق کالا می باشد و انهدام باندهای قاچاق از اولویتهای اصلی پلیس تهران است .

 

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .